UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drezyna z przyczepka na rower i full wypas. Fajna siłka zamiast kisic na stacjonarnym rowerku. A jeszcze jak będzie dynamo z mozliwoscia doładowania telefoniku to pasazer na portfelu posurfuje


Anuluj