A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Do_pomorskiego - A, w temacie zaś kontroli podejrzanej a korupcyjnej transakcji sprzedaży dworca Elbląg-Zdrój, to tylko przypomnę, że osobiście maczałem paluszki w złożeniu oficjalnej, poselskiej interpelacji w tej sprawie do wojewody warmińsko-mazurskiego (PiS)i Regionalnej Izby Obrachunkowej w Olsztynie. Jednak za dalsze losy tej sprawy odpowiedzialni są już obecnie rządzący i sprawujący nadzór nad temi organami. My swój obywatelski obowiązek spełniliśmy, niechże się teraz wykazuje władza, co to pono "przez ludzi i dla ludzi", nie tak?;
Dzięki mądrym rządom Partii pod błyskotliwym przywództwem Drogiego Wodza ponownie odżywa piękna i zapomniana linia kolejowa. Na szlak, gdzie kiedyś jeździły przestarzałe pociągi osobowe, wyruszą niedługo nowoczesne drezyny napędzane siłą mięśni Polaków. To wspaniałe wydarzenie zapisze się złotymi zgłoskami w historii regionu, ponieważ rozmach i postęp tej inwestycji przyprawia o zawrót głowy. Zza niedalekiej granicy słychać tylko bezsilne zgrzytanie zębami i westchnienia zazdrości.
@RobertKoliński - Ale Ty pi×××××sz nieudaczniku
@RobertKoliński - Takiej korupcji jaka była za komuny to już nikt nie przebije. Gdyby Adrian Tobie załatwił pod biurkiem dożywotni zasiłek miał co jeść i siły na pisanie tych bredni to co to by było korupcja czy praworządność po waszemu?
Kiepski pomysł. .. zróbcie porzadną trasę rowerową
@RobertKoliński - Niby lewicowy, a pisowski podnóżek.
@RobertKoliński - Można polegać na panu, próbuje pan usilnie zrobić konkurencję don Teofillo de Skoruppie hrabiemu San Escobar i czyni to pan skutecznie. Właściwie to osoby pomawiane przez pana o korupcję powinny udać się do sądu i tam zmieszać pana z tym czynnikiem, na który pan zasługuje. Fakt, że tego nie robią wcale nie wydaje się zastanawiający. Nie mają przyjemności w walce z osobnikiem pańskiego pokroju. W kwestii wspomnianej władzy, bolszewicy zawsze byli przez lud i dla ludu. .. katem i ciemiężcą.
@Paula33333 - Złóż propozycję do budżetu obywatelskiego na chodnik po drugiej stronie to jeszcze moze zostac sfinansowane, nie tylko uchwalone
@Czynnie - Glosuje za nawet jakby w Elblagu tylko zaczęte
@GłębokaMyśl - W sedno