UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dlatego taki marazm z koleją nadzalewową bo mamy lenia prezydenta Wróblewskiego nic ale to zupełnie nic nie robi dla mieszkańców, tylko śmietniki na nakrętki otwiera, wstyd mi za niego i jego zero rezultatów p. i. erdz. e. nia tyle lat w stołek