UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@niechceunikalnegopodpisu - Bez sensu jest robienie z linii kolejowej ścieżki rowerowej, kiedy wiadomo że kolej będzie rozwijana w całej Europie w kolejnych latach. Zaoranie kolei byłoby wg mnie katastrofalną decyzją dla regionu, ścieżkę można postawić obok
Arturr