UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jednym słowem żenada, kosmodrom Słupnik z załogą jeszcze zbudujcie. Linia 254 jest naszą perłą w koronie, w nawet nie macie pojęcia jaki jest to potencjał, oby wam PKP PLK pokazała środkowy palec na takie pomysły, tam mają jeździć pociągi.

1125.

Anuluj