UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jednym słowem żenada, kosmodrom Słupnik z załogą jeszcze zbudujcie. Linia 254 jest naszą perłą w koronie, w nawet nie macie pojęcia jaki jest to potencjał, oby wam PKP PLK pokazała środkowy palec na takie pomysły, tam mają jeździć pociągi.
1125.