UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ktos tu zapomniał o elblagu? co wy zasnęliście? Elblag powinien byc złączony z suchaczem kadyn ami tolkmikiem fromborkiem. od dawna. Jestem w szoku co za bezsens.
ktos tu zapomniał o elblagu? co wy zasnęliście? Elblag powinien byc złączony z suchaczem kadyn ami tolkmikiem fromborkiem. od dawna. Jestem w szoku co za bezsens.