UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ktos tu zapomniał o elblagu? co wy zasnęliście? Elblag powinien byc złączony z suchaczem kadyn ami tolkmikiem fromborkiem. od dawna. Jestem w szoku co za bezsens.


Anuluj