UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jednym słowem żenada, kosmodrom Słupnik z załogą jeszcze zbudujcie. Linia 254 jest naszą perłą w koronie, w nawet nie macie pojęcia jaki jest to potencjał, oby wam PKP PLK pokazała środkowy palec na takie pomysły, tam mają jeździć pociągi.

1125.