60
29.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Mieszkaniec Krasnego Lasu - Pora się zorganizować, zebrać podpisy i narobić rabanu w mediach. Jest nas mieszkańców Krasnego Lasu już całkiem sporo. Mamy prawo żyć w normalnych warunkach, przecież to dzielnica miasta! Budować kanalizację!!
(2021.06.30)
@Abcd - Wieje capem od ciebie z chaty a nie na modrzewinie. Chodzę często tamtędy na spacery i nigdy nic nie czułem, inni pewnie potwierdza
Grazyniarz (2021.06.30)
Głupich decyzji nieudolnych władz miejskich ciąg dalszy. Co by tu jeszcze spieprzyć, towarzysze? [Z dyskusji natomiast rozsądnych internautów z nowobogackimi burżujami z Krasnego Lasu możemy zaś wyciągnąć dziś wnioski nt. skutków matołeckich decyzji elbląskiego ratusza i władz sprzed kilku już dekad dot. włączenia okolicznych siół w granice miasta oraz konsekwencjach pokątnego handlu ziemią i szwindli na nieruchomościach. Dostrzeżemy również wybitnie roszczeniową postawę lokalnych nuworyszy, brak u nich jakiegokolwiek samokrytycyzmu czy kolektywnej inicjatywy, lenistwo umysłowe a także - last but not least - skutki niekontrolowanego rozlewania się miasta w praktyce. ]
RobertKoliński (2021.07.01)

info

2  
  3
każda z tych ala fabryk zatrudnia kilka osób moze najwieksza kilkanaście. Mieszkania typu tbs nie dla patologii. tylko żeby płacili czynsz, nie scinać drzew jak na łęczyckiej. wogole mieszkańcy zbk powinni mieć wszystkie umowy rewitalizowane i powinni zawiązujac zapłacic kaucję, która w razie dewastacji nie byłaby zwracana. Proste i łatwe:)a i miasto pieniadze by miało na nowe inwestycje.
(2021.07.01)

info

3  
  0
ile razy dzwonilam do tego CAŁEGO PARKU to nikt nie odbierał a jak odebrała pani to powiedziała, ze mam dzwonic do olsztyna, w olsztynie obiecali ze szanowny pan dyrektor jeden z wielu oddzwoni, czekam już rok. a jak chciałam oddzwonic to nie odbierali:)Chyba wpisali sobie mnie jako : tego dziada nie odbieramy !!! Niech zamkną, a tam zrobia mieszkania czynszowe z kaucją dla tych co pracują, nie dla nierobów.
(2021.07.01)

info

0  
  0
@Hicior - wiecej jest takich co nawet własnego biura nie maja :)kleja papę z decha :)
(2021.07.01)
Miasto musi się rozbudowywać, ale na początek niech za gospodaruje tzw. centrum i Śródmieście bo aż żal patrzeć. .
(2021.07.01)

info

2  
  0
Nareszcie właściwa decyzja, tylko nie doczytałem o polaczeniu końca Alei J. P. II z ulicą Fromborską.
(2021.07.04)

info

0  
  0
Miasto musi się rozbudowywać, ale na początek niech za gospodaruje tzw. centrum i Śródmieście bo aż żal patrzeć. . Popieram w 100 % ten wpis, ale czemu władze Miasta zapominają o tym ?
(2021.07.04)

info

0  
  0
Proszę tylko nie przyjmować oferty od pana z Cukierni, właściciela od 20 lat Placu Konstytucji.
(2021.07.04)

info

1  
  0