UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto musi się rozbudowywać, ale na początek niech za gospodaruje tzw. centrum i Śródmieście bo aż żal patrzeć. . Popieram w 100 % ten wpis, ale czemu władze Miasta zapominają o tym ?
Miasto musi się rozbudowywać, ale na początek niech za gospodaruje tzw. centrum i Śródmieście bo aż żal patrzeć. . Popieram w 100 % ten wpis, ale czemu władze Miasta zapominają o tym ?