UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto musi się rozbudowywać, ale na początek niech za gospodaruje tzw. centrum i Śródmieście bo aż żal patrzeć. . Popieram w 100 % ten wpis, ale czemu władze Miasta zapominają o tym ?


Anuluj