UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

każda z tych ala fabryk zatrudnia kilka osób moze najwieksza kilkanaście. Mieszkania typu tbs nie dla patologii. tylko żeby płacili czynsz, nie scinać drzew jak na łęczyckiej. wogole mieszkańcy zbk powinni mieć wszystkie umowy rewitalizowane i powinni zawiązujac zapłacic kaucję, która w razie dewastacji nie byłaby zwracana. Proste i łatwe:)a i miasto pieniadze by miało na nowe inwestycje.


Anuluj