A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@TeofilSkorupa - Dowcip miesiąca. Teofil Skorupa objawił, że myśli i od tego mu skóra cierpnie. .. Drogi panie Teofilu, na te bóle i rozterki, może szklaneczkę wody z Nilu ?
@Abcd - Niektórzy tęsknią za zapachem. Życzę powonienia.
@Mieszkaniec Krasnego Lasu - Obywatelu jakie to wysokie podatki od nieruchomości płacisz. Gdybyś płacił podatek katastralny to rozumiem, ale w Polsce jakiś czas jeszcze go nie będzie. Natomiast faktem jest to ze szamba w dzisiejszych czasach to wstyd dla miasta. Ale działki na których posadowiliście wasze domy były własnością osoby fizycznej i wszyscy wiedzieliście że kupujecie gołe pole bez żadnego uzbrojenia. Więc raczej marne szanse na inwestycje za kasę miasta. Czas pomyśleć o utworzeniu spółki i postarać się o fundusze z BOŚ i unijne.
Miejsce na zamieszkanie fajne. Tylko ciągle nasuwa się natarczywie jedno pytanie. Co dalej ? Elbląg wyludnia się i starzeje, coraz mniej miejsc pracy, wiec dla kogo te wszystkie inwestycje mieszkaniowe. Co będzie za 10 czy 15 lat ? cała masa pustostanów ? kto je zasiedli ?
@TeofilSkorupa - Pół modrzewiny w planach jest na osiedla, jak zwykle bez wiedzy pojęcia i potrzeby odzywa się pisowski dzban, inaczej nie można ciebie nazwać. Nawet posłowie z PiS uciekają A my mamy swojego grila wiernego aż do wyprowadzenia bolszewickiego sztandaru.
Miasta nie stać na chodniki i nowe ulice tam gdzie gdzie sprzedaje działki - przykład ? Nowogródzka
W tej chwili bywa że w jednym mieszkaniu obcuje nawet po kilka rodzin. Ile mieszka w ruderach które powinny być już dawno rozebrane. Zobacz jeszcze ile za m2 w Elblągu trzeba zapłacić. .. .jakoś nie widać by ta tendencja malała/taniała. Zatem co będzie? to być może najwyżej więcej m2 w przeliczeniu na jedna osobę, ale pustostany? Hahahaha!!!
Idź zapytaj ile trzeba czekać na socjal. .. a tych chętnych jakoś nie brakuje.
A tak po za tym na miejsce tych wyjeżdżających są również przyjezdni.
I co z parkiem technologicznym i inwestycjami? Już od samego początku wiadomo było, że to lipa, a więc albo mieliśmy tępych radnych albo jakaś forsa mogła wchodzić w grę. Pisano w grudniu 2013 r. "Teren inwestycyjny przeznaczony na działalność produkcyjno-usługową przemysłu zaawansowanej technologii. Zlokalizowany w granicach miasta, bardzo dobrze zlokalizowany w przemysłowej częśći miasta - Modrzewiny Południe. W pełni uzbrojony. "Do 2020 r. miało powstać 15000 meszkań oraz Park Technologicznu zatrudniający 3000 osób.
**** **. Tak trudno na "mapce"zaznaczyć główne ulice. Otwieram wiadomość, żeby coś się dowiedzieć o swoim mieście (po to jest chyba Portel )a tu jakieś bohomazy. Kto to redaguje - tak zarobiony czy taki ograniczony. Jeżeli to ten sam autor -redaktor, który zamieścił informacje o przebiegu ulicy Wschodniej to znaczy, że jest. .. a w konsekwencji zwolnić, natychmiast zwolnić.
P. S. Jeżeli brak Wam ludzi to na razie przesunąć do sprzątania - może przemyśli sprawę i za rok się poprawi
Wróblewski będzie miał kasę na 15 mostów (kładek)w Bażantarni.