UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mieszkaniec Krasnego Lasu - Pora się zorganizować, zebrać podpisy i narobić rabanu w mediach. Jest nas mieszkańców Krasnego Lasu już całkiem sporo. Mamy prawo żyć w normalnych warunkach, przecież to dzielnica miasta! Budować kanalizację!!