UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Abcd - Wieje capem od ciebie z chaty a nie na modrzewinie. Chodzę często tamtędy na spacery i nigdy nic nie czułem, inni pewnie potwierdza

Grazyniarz

Anuluj