UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Abcd - Wieje capem od ciebie z chaty a nie na modrzewinie. Chodzę często tamtędy na spacery i nigdy nic nie czułem, inni pewnie potwierdza
Grazyniarz
@Abcd - Wieje capem od ciebie z chaty a nie na modrzewinie. Chodzę często tamtędy na spacery i nigdy nic nie czułem, inni pewnie potwierdza
Grazyniarz