UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Mieszkaniec Krasnego Lasu - Pora się zorganizować, zebrać podpisy i narobić rabanu w mediach. Jest nas mieszkańców Krasnego Lasu już całkiem sporo. Mamy prawo żyć w normalnych warunkach, przecież to dzielnica miasta! Budować kanalizację!!