Wybrany wątek opinii
Jako mieszkaniec Krasnego Lasu bardzo proszę o zainteresowanie się brakiem kanalizacji w naszej dzielnicy. Odpowiedź UM Elbląg o podłączeniu do kanalizacji w 2032 roku jest obraźliwa dla wszystkich płacących wysokie podatki od nieruchomości. Widok szambiarek w 130 tys. miescie jest pewną ciekawostką dla odwidzających nas gości. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
20
8
@Mieszkaniec Krasnego Lasu - Obywatelu jakie to wysokie podatki od nieruchomości płacisz. Gdybyś płacił podatek katastralny to rozumiem, ale w Polsce jakiś czas jeszcze go nie będzie. Natomiast faktem jest to ze szamba w dzisiejszych czasach to wstyd dla miasta. Ale działki na których posadowiliście wasze domy były własnością osoby fizycznej i wszyscy wiedzieliście że kupujecie gołe pole bez żadnego uzbrojenia. Więc raczej marne szanse na inwestycje za kasę miasta. Czas pomyśleć o utworzeniu spółki i postarać się o fundusze z BOŚ i unijne.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@Mieszkaniec Krasnego Lasu - Pora się zorganizować, zebrać podpisy i narobić rabanu w mediach. Jest nas mieszkańców Krasnego Lasu już całkiem sporo. Mamy prawo żyć w normalnych warunkach, przecież to dzielnica miasta! Budować kanalizację!!
Do moderacji
Odpowiedz
7
2