UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto musi się rozbudowywać, ale na początek niech za gospodaruje tzw. centrum i Śródmieście bo aż żal patrzeć. .
Miasto musi się rozbudowywać, ale na początek niech za gospodaruje tzw. centrum i Śródmieście bo aż żal patrzeć. .