Wybrany wątek opinii

Wreszcie nowe miejsca pracy może jakieś biznesłomenki tu zamieszkaja
Hicior (2021.06.29)
@Hicior - wiecej jest takich co nawet własnego biura nie maja :)kleja papę z decha :)
(2021.07.01)
Powrót do komentarzy