Wybrany wątek opinii
Wreszcie nowe miejsca pracy może jakieś biznesłomenki tu zamieszkaja
Do moderacji
Odpowiedz
6
14
@Hicior - wiecej jest takich co nawet własnego biura nie maja :)kleja papę z decha :)
Do moderacji
Odpowiedz
3
0