UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ile razy dzwonilam do tego CAŁEGO PARKU to nikt nie odbierał a jak odebrała pani to powiedziała, ze mam dzwonic do olsztyna, w olsztynie obiecali ze szanowny pan dyrektor jeden z wielu oddzwoni, czekam już rok. a jak chciałam oddzwonic to nie odbierali:)Chyba wpisali sobie mnie jako : tego dziada nie odbieramy !!! Niech zamkną, a tam zrobia mieszkania czynszowe z kaucją dla tych co pracują, nie dla nierobów.