UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Głupich decyzji nieudolnych władz miejskich ciąg dalszy. Co by tu jeszcze spieprzyć, towarzysze? [Z dyskusji natomiast rozsądnych internautów z nowobogackimi burżujami z Krasnego Lasu możemy zaś wyciągnąć dziś wnioski nt. skutków matołeckich decyzji elbląskiego ratusza i władz sprzed kilku już dekad dot. włączenia okolicznych siół w granice miasta oraz konsekwencjach pokątnego handlu ziemią i szwindli na nieruchomościach. Dostrzeżemy również wybitnie roszczeniową postawę lokalnych nuworyszy, brak u nich jakiegokolwiek samokrytycyzmu czy kolektywnej inicjatywy, lenistwo umysłowe a także - last but not least - skutki niekontrolowanego rozlewania się miasta w praktyce. ]
RobertKoliński