UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Głupich decyzji nieudolnych władz miejskich ciąg dalszy. Co by tu jeszcze spieprzyć, towarzysze? [Z dyskusji natomiast rozsądnych internautów z nowobogackimi burżujami z Krasnego Lasu możemy zaś wyciągnąć dziś wnioski nt. skutków matołeckich decyzji elbląskiego ratusza i władz sprzed kilku już dekad dot. włączenia okolicznych siół w granice miasta oraz konsekwencjach pokątnego handlu ziemią i szwindli na nieruchomościach. Dostrzeżemy również wybitnie roszczeniową postawę lokalnych nuworyszy, brak u nich jakiegokolwiek samokrytycyzmu czy kolektywnej inicjatywy, lenistwo umysłowe a także - last but not least - skutki niekontrolowanego rozlewania się miasta w praktyce. ]

RobertKoliński