UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ile razy dzwonilam do tego CAŁEGO PARKU to nikt nie odbierał a jak odebrała pani to powiedziała, ze mam dzwonic do olsztyna, w olsztynie obiecali ze szanowny pan dyrektor jeden z wielu oddzwoni, czekam już rok. a jak chciałam oddzwonic to nie odbierali:)Chyba wpisali sobie mnie jako : tego dziada nie odbieramy !!! Niech zamkną, a tam zrobia mieszkania czynszowe z kaucją dla tych co pracują, nie dla nierobów.


Anuluj