Wybrany wątek opinii

Powodzenia życzę przyszłym mieszkańcom. Będzie ta sama historia co z Szadółkami. Całe szczęście dla Rubna zazwyczaj wiatr jest północny w naszym rejonie, co wcale nie będzie plusem dla Modrzewina.
Abcd (2021.06.29)
@Abcd - Niektórzy tęsknią za zapachem. Życzę powonienia.
Katamaran (2021.06.30)
@Abcd - Wieje capem od ciebie z chaty a nie na modrzewinie. Chodzę często tamtędy na spacery i nigdy nic nie czułem, inni pewnie potwierdza
Grazyniarz (2021.06.30)
Powrót do komentarzy