Wybrany wątek opinii
Powodzenia życzę przyszłym mieszkańcom. Będzie ta sama historia co z Szadółkami. Całe szczęście dla Rubna zazwyczaj wiatr jest północny w naszym rejonie, co wcale nie będzie plusem dla Modrzewina.
Do moderacji
Odpowiedz
26
6
@Abcd - Niektórzy tęsknią za zapachem. Życzę powonienia.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Abcd - Wieje capem od ciebie z chaty a nie na modrzewinie. Chodzę często tamtędy na spacery i nigdy nic nie czułem, inni pewnie potwierdza
Do moderacji
Odpowiedz
2
3