A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co to znaczy "nie ma pieniedzy"? W mniejszym Grudziądzu potrafią zrobić stabilną 1 ligę, a w Elblągu nie? Czas pogonić nieudolnych działaczy i wrogiego piłce i młodym ludziom prezydenta. Od wielu lat w klubie siedzą ci sami ludzie i efektów nie ma, więc czas ich rozliczyć. Kibole OE powinni założyć własny klub i zacząć od b klasy i bojkotować parafialny klub sportowy bez ambicji Olimpia.
Olimpa w tym sezonie raczej nie spadnie. Chociaż ten sezon jeżeli chodzi o tabelę. To takiego nie pamiętam od 40 lat. Te 47 pkt na koniec Olimpii wystarczą. Młodzież niech się zgrywa i niech się uczy od starszych. Grają za bardzo nerwowo i za bardzo noszalancko. Niech im za wcześnie nie odbije woda sodowa. Bo będą się turlac po Pasłękach, Dzierzgoniach i innych Młynarach. Zadałem sobie trudu i sprawdziłem. Kto i z jakiej opcji rządził w Elblągu na jubileusze Olimpii. Wyszło że
Na 50 lecie rządził komuch Dziewiałtowski Witold. A teraz też komuch tylę że przefarbowany na zielono. Dziwne bo też Witold. O czym my panowie kibice mówimy. Jeżeli nie będzie młodego ambitnego prezydenta i deklaracji o normalnym dofinansowaniu Olimpii oraz modernizacji stadionu. To czeka nas 4 liga. Ps Ciekawe czy wpłynęły już do miasta te 3 mln za bubel Tor Kalbar od pseudo
wykonawców.
AAAAA i jeszcze jedno - Colin Farell mam nadzieję, że nie zaliczysz dwóch spadków w sezonie; )
Dobry doping, nieliczni, ale fanatyczni plus podłączała się reszta blaszaka. Szkoda, że nie wcześniej było zarzucane. Dobry trans na Wróbla - bo to on zaprzestał modernizacji stadionu po tych jupiterach. Teraz powinny być już robione łuki z toaletami, murawa i na koniec konkretne przebudowanie prostej. Zapomnieliście jak co roku miał dawać 2,5 mln na A8?!
Widzieliście jak mamy ubogą ławkę w tym momencie? Za chwilę pojedziemy w 10 na mecz do Krakowa, jak co mecz będą nam się wykruszać zawodnicy. Dziś jeszcze Lewy zszedł z kontuzją - oby nic poważnego, choć w to wątpię. Powypadali kontuzjowani młodzi Balewski, Filipczyk, dziś jeszcze Bucio. .. ci młodzi sypią się jak beton na łukach. ..
To już jest koniec. .. .. 😀
Olimpia w tym sezonie wyląduje na 7-9 miejscu. Lewy nie ma zamiaru jechać na najbliższy mecz w obie strony 1200 km. Bo i po co?Lepiej z dziećmi pismigac po starym mieście na lody. Co do Wróblewskiego
. To racja. Jego koleś z condonii po partii. Załatwia sponsorom condonii robotę w spółdzielniach, spółkach miejskich i innych bez przetargów. Dlatego mają kasiorę na sponsorowanie i na pensję
dla kolesia z partii. Myslą że nikt nic nie wie. A lody kręcą a Olimpię ma gdzieś. Może tak kuzwa ruszyć na ten folwark przy Ratuszowej i porozmawiać. Olimpia powinna co roku otrzymywać minimum 2,2.5 mln rocznie dofinansowanie z naszych podatków. Co do zarządu i prezesa czekam na konferencję z udziałem kibiców.
Pogon wygrywa z Widzewem i Leczna dzisiaj. Podlozyli sie pieknie w Elblagu dla najlepszego prezesa w Polsce. Przy 4 pkt dzisiaj zamiast 7 pkt przewagi nad strefa spadkowa to widmospusczenie klubu byloby bardzo realne
@jdjd - Jak sie nic nie robi, to nie ma pieniedzy - proste odejdzcie, bo od dawna nie macie pomyslu na ich zrobienie.
@Kibic Olimpii od 1972 r - Ciebie na lody nie stać? Gdzie ma smigać z dziećmi? Jak ty po złomowiskach i zbieraniu kapsli i butelek? Plujesz a nic nie wiesz co się stało. Czapki z głów dla tych starszych i doświadczonych piłkarzy że im się chce tutaj grać bo każdy kontrakt można rozwiązać. Ja kibicuję Olimpii dużo dłużej i jak czytam takiego niby kibica to na wymioty mi się zbiera. Potwierdza się stara opinia o naszych kibicach. Jak wygrywają to cud miód, jak oklep to wyłazi z jednego i drugiego pusty dzban.