UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dobry doping, nieliczni, ale fanatyczni plus podłączała się reszta blaszaka. Szkoda, że nie wcześniej było zarzucane. Dobry trans na Wróbla - bo to on zaprzestał modernizacji stadionu po tych jupiterach. Teraz powinny być już robione łuki z toaletami, murawa i na koniec konkretne przebudowanie prostej. Zapomnieliście jak co roku miał dawać 2,5 mln na A8?!