A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kibic Olimpii od 1972 r - Ty szmądaku jesteś kibic? Mój pies jest lepszym kibicem.
Zrobić referendum. Wywalic ten układ od 3 dekad i wybrać młodego i kumatego prezydenta. To co robi obecna świta i kasta. To woła o pomstę do nieba. Żeby nie obcioł Wróbel dotacji i podpisał deklaracjè dla PZPN w sprawie wymogów stadionu do gry w 1 lidze. Ten zespół by się nie rozleciał i Nocoń dziśiaj by się bił o lokatę nr 1 lub 2 w tej lidze.
Jest moc Zlikwidujcie piłkę seniorską i i grajcie o mistrza clj
Stadion modernizowac dla kibiców podatników.
Kibic od 1972 r. ma rację ja też cały czas widzę Lewego na lodach
Za mało kasy idzie do kopaczy a takie talenty :/
@@Kibic Olimpii od 1972 r - Ja nie mogę. Ludzie wam odwala. Idzie jeden z drugim na lody. Teź mi wyczyn. Jak będzie jeden z drugim chlał wódę lub piwo to wtedy napisz. Po bułki też chodzi? Jeśli tak to na szubienicę z nim. Jestescie żałośni. Ja widziałem Węgera jak paliwo tankował. Do prokuratury go !!!!!
Niektórzy dobrze piszą. Konieczne zmiany na Ratuszowej jak i na A8.Przecież klub Olimpia to nie jest klub olsztynian, ostródzian gdańszczan czy gdynian. Tylko nasz elblążan. Dlatego przedstawiciel nas elblązan w Ratuszu jako wybrany przez nas prezydent. Powinien o taki klub jak Olimpia dbać i o jego infrastrukturę. Śmiechu warte żeby w 75 lecie klubu kibice drżeli o byt
Olimpii z braku pieniędzy z miasta o brak modernizacji stadionu.
No pewnie po co ma jechać 1200 km jak można przecież iść na lody, nie ma sprawy. Przecież i tak o nic nie gramy. Smacznego.
A stomilowcy gumowcy 2:1 w plecy brawo Miedź. ..