UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobry doping, nieliczni, ale fanatyczni plus podłączała się reszta blaszaka. Szkoda, że nie wcześniej było zarzucane. Dobry trans na Wróbla - bo to on zaprzestał modernizacji stadionu po tych jupiterach. Teraz powinny być już robione łuki z toaletami, murawa i na koniec konkretne przebudowanie prostej. Zapomnieliście jak co roku miał dawać 2,5 mln na A8?!


Anuluj