Wybrany wątek opinii
Idealnie. Jeszcze niech dol tabeli zacznie wygrywac i wielebny spusci Olimpie do III ligii.
Do moderacji
Odpowiedz
52
6
@wolf - Eksperci tacy jesteście za Olimpią i potraficie wylewać żale w internecie. Nie ma pieniędzy, nie ma grania, proste. Ten śmieszny fan klub Legii, wystarczy, że będzie grać spokojnie w III lidze. Nawet gdyby, piłkarsko Olimpia nie nadaje się, na I ligę. Trzeba mieć pieniądze, słucham eksperci skąd je weźmiecie? Dymisja księdza i co dalej? Bo tylko czytam hejt. Przypominam wspaniały epizod 2011 / 2012.
Do moderacji
Odpowiedz
8
45
@jdjd - Skoro nie ma pieniedzy to niech wielebny wycofa klub ze szczebla centralnego i niech gra sobie w a-klasie juniorami. Tam nie trzeba duzych pieniedzy, bilety beda za 0 zl i chlopaki beda sobie kopac po pracy/szkole pilke dla przyjemnosci.
Do moderacji
Odpowiedz
19
5
@jdjd - Jak sie nic nie robi, to nie ma pieniedzy - proste odejdzcie, bo od dawna nie macie pomyslu na ich zrobienie.
Do moderacji
Odpowiedz
20
0
@jdjd - Nie jestem ekspertem ale zrozum człowieku że wielu sponsorów nie ma chęci wykładać pieniążkow, po pierwsze
Nie wiedząc na co zostaną przeznaczone (czytaj co roczny raport ze stanu budżetu co, gdzie itd)
Po drugie prezesem jest osoba "duchowna"w obecnym czasie ci panowie krótko mówiąc nie są na topie
Bez urazy czy coś jeszcze?
Do moderacji
Odpowiedz
14
1
No gosciu nareszcie zrozumialem, prosze bardzo jak mozna w prosty inteligentny sposob bez napinek wytlumaczyc realna sytuacje w firmie pod tytulem Olimpia E-g, a tyle hejtu poszlo na to nadzwyczajne kierownictwo. Jeszcze raz dziekuje za otworzenie moich slipek.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Co mam zrozumieć? Że do wielu głów nie dociera, że Olimpia tak czy inaczej nie nadaje się na I ligę? Nigdy się nie nadawała, decyzja o dokończeniu sezonu, w ten sposób jest rozsądnym podejściem. Śmieszny twór II ligowy, w który inwestować nie warto. Porażki nie powinny zaskakiwać.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2