UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzieliście jak mamy ubogą ławkę w tym momencie? Za chwilę pojedziemy w 10 na mecz do Krakowa, jak co mecz będą nam się wykruszać zawodnicy. Dziś jeszcze Lewy zszedł z kontuzją - oby nic poważnego, choć w to wątpię. Powypadali kontuzjowani młodzi Balewski, Filipczyk, dziś jeszcze Bucio. .. ci młodzi sypią się jak beton na łukach. ..


Anuluj