UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widzieliście jak mamy ubogą ławkę w tym momencie? Za chwilę pojedziemy w 10 na mecz do Krakowa, jak co mecz będą nam się wykruszać zawodnicy. Dziś jeszcze Lewy zszedł z kontuzją - oby nic poważnego, choć w to wątpię. Powypadali kontuzjowani młodzi Balewski, Filipczyk, dziś jeszcze Bucio. .. ci młodzi sypią się jak beton na łukach. ..