UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Olimpia w tym sezonie wyląduje na 7-9 miejscu. Lewy nie ma zamiaru jechać na najbliższy mecz w obie strony 1200 km. Bo i po co?Lepiej z dziećmi pismigac po starym mieście na lody. Co do Wróblewskiego . To racja. Jego koleś z condonii po partii. Załatwia sponsorom condonii robotę w spółdzielniach, spółkach miejskich i innych bez przetargów. Dlatego mają kasiorę na sponsorowanie i na pensję dla kolesia z partii. Myslą że nikt nic nie wie. A lody kręcą a Olimpię ma gdzieś. Może tak kuzwa ruszyć na ten folwark przy Ratuszowej i porozmawiać. Olimpia powinna co roku otrzymywać minimum 2,2.5 mln rocznie dofinansowanie z naszych podatków. Co do zarządu i prezesa czekam na konferencję z udziałem kibiców.

Kibic Olimpii od 1972 r