Wybrany wątek opinii

Olimpa w tym sezonie raczej nie spadnie. Chociaż ten sezon jeżeli chodzi o tabelę. To takiego nie pamiętam od 40 lat. Te 47 pkt na koniec Olimpii wystarczą. Młodzież niech się zgrywa i niech się uczy od starszych. Grają za bardzo nerwowo i za bardzo noszalancko. Niech im za wcześnie nie odbije woda sodowa. Bo będą się turlac po Pasłękach, Dzierzgoniach i innych Młynarach. Zadałem sobie trudu i sprawdziłem. Kto i z jakiej opcji rządził w Elblągu na jubileusze Olimpii. Wyszło że Na 50 lecie rządził komuch Dziewiałtowski Witold. A teraz też komuch tylę że przefarbowany na zielono. Dziwne bo też Witold. O czym my panowie kibice mówimy. Jeżeli nie będzie młodego ambitnego prezydenta i deklaracji o normalnym dofinansowaniu Olimpii oraz modernizacji stadionu. To czeka nas 4 liga. Ps Ciekawe czy wpłynęły już do miasta te 3 mln za bubel Tor Kalbar od pseudo wykonawców.
(2020.07.11)
A kase na nowy stadion to kto przesunalna inne inwestycje czy tamten prezydent tez byl komuchem?
(2020.07.11)
Kolejny co pisze o bezpiecznym utrzymaniu. Czlowieku 3 kol. Do konca i 4 oczka nad spadkowa. Wyjazd do stali. 2 kolejki i wszystko sie moze stac. Okularow potrzebujesz?
Ggt ty (2020.07.12)
Powrót do komentarzy