UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pogon wygrywa z Widzewem i Leczna dzisiaj. Podlozyli sie pieknie w Elblagu dla najlepszego prezesa w Polsce. Przy 4 pkt dzisiaj zamiast 7 pkt przewagi nad strefa spadkowa to widmospusczenie klubu byloby bardzo realne
komar