UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co to znaczy "nie ma pieniedzy"? W mniejszym Grudziądzu potrafią zrobić stabilną 1 ligę, a w Elblągu nie? Czas pogonić nieudolnych działaczy i wrogiego piłce i młodym ludziom prezydenta. Od wielu lat w klubie siedzą ci sami ludzie i efektów nie ma, więc czas ich rozliczyć. Kibole OE powinni założyć własny klub i zacząć od b klasy i bojkotować parafialny klub sportowy bez ambicji Olimpia.

Referendum2020

Anuluj