UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Olimpa w tym sezonie raczej nie spadnie. Chociaż ten sezon jeżeli chodzi o tabelę. To takiego nie pamiętam od 40 lat. Te 47 pkt na koniec Olimpii wystarczą. Młodzież niech się zgrywa i niech się uczy od starszych. Grają za bardzo nerwowo i za bardzo noszalancko. Niech im za wcześnie nie odbije woda sodowa. Bo będą się turlac po Pasłękach, Dzierzgoniach i innych Młynarach. Zadałem sobie trudu i sprawdziłem. Kto i z jakiej opcji rządził w Elblągu na jubileusze Olimpii. Wyszło że Na 50 lecie rządził komuch Dziewiałtowski Witold. A teraz też komuch tylę że przefarbowany na zielono. Dziwne bo też Witold. O czym my panowie kibice mówimy. Jeżeli nie będzie młodego ambitnego prezydenta i deklaracji o normalnym dofinansowaniu Olimpii oraz modernizacji stadionu. To czeka nas 4 liga. Ps Ciekawe czy wpłynęły już do miasta te 3 mln za bubel Tor Kalbar od pseudo wykonawców.