UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pogon wygrywa z Widzewem i Leczna dzisiaj. Podlozyli sie pieknie w Elblagu dla najlepszego prezesa w Polsce. Przy 4 pkt dzisiaj zamiast 7 pkt przewagi nad strefa spadkowa to widmospusczenie klubu byloby bardzo realne

komar