UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kibic Olimpii od 1972 r - Ciebie na lody nie stać? Gdzie ma smigać z dziećmi? Jak ty po złomowiskach i zbieraniu kapsli i butelek? Plujesz a nic nie wiesz co się stało. Czapki z głów dla tych starszych i doświadczonych piłkarzy że im się chce tutaj grać bo każdy kontrakt można rozwiązać. Ja kibicuję Olimpii dużo dłużej i jak czytam takiego niby kibica to na wymioty mi się zbiera. Potwierdza się stara opinia o naszych kibicach. Jak wygrywają to cud miód, jak oklep to wyłazi z jednego i drugiego pusty dzban.

Sami

Anuluj