69
27.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Propozycja Energi przedstawiona krótko I pewnie. Poparta działaniem (pozwolenia, przetargi)realna realizacja. Rozwiązanie techniczne oparte o żródło szczytowe I silniki bardzo nowoczasne, elastyczne z możliwością prostej rozbudowy. Wawryn obnażył jak za pewne z przyzwoleniem włodarza Epec łupi odbiorców. Wysoka cena I gdzie są te pieniądze. Czy ktoś analizuje koszty? Gdzie RN? Jeżeli po tym prezydent nie zweryfikuje stawek EPEC to znaczy ze jest to za jego przyzwoleniem. Jak traktowany jest mieszkaniec? Energa po dzisiejszej sesji jest wiarygodna w przeciwienstwie do EPEC. Panie Januszu członku RN to totalna klapa. Zmiany w EPEC to natychmiastowa konieczność bo tak żle w historii EPEC jeszcze nie było.
byłem i słyszałem (2020.02.27)

info

27  
  2
@Wrr - Niestety chyba miasto zaliczylo wpadkę na wlasne życzenia, a energa choć dtoga wyszla zwyciesko z tej bitwy na głosy
(2020.02.27)
Budowa dowolnego modelu potrwa kilka lat. W dwa lata trudno mi uwierzyć. Dziwne, że żaden Radny nie zapytał o rzecz chyba na dziś najważniejszą. Co z najbliższym sezonem grzewczym 2020/21? Jak zabezpieczyć ciepło dla miasta gdy EKO ograniczy moc do zapowiadanej wysokośći. Podpisanie przez Miasto umowy nie jest chyba gwarancją dostawy pełnej mocy jak co rok. Może spytał ktoś tylko nie ma o tym w relacji z obrad. Czerwony
(2020.02.27)

info

11  
  1
NIE JESTEM FANEM EKO, ale muszę przyznać że koncepcja EKO, sposób prezentacji, przygotowanie DOSŁOWNIE ZMIOTŁA epec. Koncepcja EKO spójna technicznie, logiczna, ekonomicznie uzasadniona, to co przedstawił EPEC jakieś niedorozwinięte i całkowicie nieprzekonywujące i byle jakie. Prezentacja na sesji to całkowity blamaż. Po tym co zaprezentował EPEC przewodniczący RN, prezes EPEC i vice JN (członek RN)powinni bezzwłocznie podać się do dymisji. Dzisiejsza sesja pokazała marność intelektualną kadry EPEC. Jedyny ratunek to prywztyzacja, BEZZWŁOCZNIE !!!!!
district heating (2020.02.27)

info

25  
  3
Racja, po minach dygnitarzy na sali bylo widać że epec poległ, ekran dość dobrze to pokazalEnerga pelen profesjonalizm
(2020.02.27)

info

16  
  1
Miasto całkowicie nie przygotowane. Zwołuje sesję aby nic nie powiedzieć. Dzisiejsza sesja pokazał jak traktowani są mieszkańcy. Czas ucieka problem pozostaje a jak mieszkańcy będą wymagać ogrzewania mieszkań to się ich pozwie do sądu. Kiedy obniżka ceny ciepła? A może oszustwo wyborcze?
(2020.02.27)

info

20  
  1
Brawo panie Wawryn,świetnie Pan wypadł. To było do przewidzenia, propozycje EPEC to jakiś żart.
Ciepłownik (2020.02.27)

info

16  
  1
Ten dzień dla dwóch panów na podwyższeniu i trzeciego, który minimalizował straty, to chyba najgorszy dzień. Nie ma złudzeń, że potworek, którego wyhodowali, EPEC, coś z siebie wykrzesze. Żadna obietnica nie zostanie spełniona, a oni będą powodowali frustracje elblążan z powodu tragicznego wyboru. Każdy inny wybór byłby lepszym. Zawód staje się ogromnym. Gdyby mieli choć trochę honoru, ale na to liczyć nie można.
Elblągu, wegetuj! (2020.02.27)

info

19  
  0
Elblągu, wegetuj! Honor dużę słowo. Jeżeli by mieli go choć trochę to jutro byłyby dymisje i wymiana RN w całości. Jutrzejszy dzień pokarze.
(2020.02.27)

info

18  
  0
Totalna porażka EPEC-u!!!!!To co usłyszałem to dramat dla tego miasta. Mam tylko nadzieję, że nie zapłacili za tą kompromitację, pseudo prezentację.
Sven skurvensen (2020.02.27)