UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Propozycja Energi przedstawiona krótko I pewnie. Poparta działaniem (pozwolenia, przetargi)realna realizacja. Rozwiązanie techniczne oparte o żródło szczytowe I silniki bardzo nowoczasne, elastyczne z możliwością prostej rozbudowy. Wawryn obnażył jak za pewne z przyzwoleniem włodarza Epec łupi odbiorców. Wysoka cena I gdzie są te pieniądze. Czy ktoś analizuje koszty? Gdzie RN? Jeżeli po tym prezydent nie zweryfikuje stawek EPEC to znaczy ze jest to za jego przyzwoleniem. Jak traktowany jest mieszkaniec? Energa po dzisiejszej sesji jest wiarygodna w przeciwienstwie do EPEC. Panie Januszu członku RN to totalna klapa. Zmiany w EPEC to natychmiastowa konieczność bo tak żle w historii EPEC jeszcze nie było.
byłem i słyszałem