UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wrr - Niestety chyba miasto zaliczylo wpadkę na wlasne życzenia, a energa choć dtoga wyszla zwyciesko z tej bitwy na głosy


Anuluj