UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budowa dowolnego modelu potrwa kilka lat. W dwa lata trudno mi uwierzyć. Dziwne, że żaden Radny nie zapytał o rzecz chyba na dziś najważniejszą. Co z najbliższym sezonem grzewczym 2020/21? Jak zabezpieczyć ciepło dla miasta gdy EKO ograniczy moc do zapowiadanej wysokośći. Podpisanie przez Miasto umowy nie jest chyba gwarancją dostawy pełnej mocy jak co rok. Może spytał ktoś tylko nie ma o tym w relacji z obrad. Czerwony


Anuluj