UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
NIE JESTEM FANEM EKO, ale muszę przyznać że koncepcja EKO, sposób prezentacji, przygotowanie DOSŁOWNIE ZMIOTŁA epec. Koncepcja EKO spójna technicznie, logiczna, ekonomicznie uzasadniona, to co przedstawił EPEC jakieś niedorozwinięte i całkowicie nieprzekonywujące i byle jakie. Prezentacja na sesji to całkowity blamaż. Po tym co zaprezentował EPEC przewodniczący RN, prezes EPEC i vice JN (członek RN)powinni bezzwłocznie podać się do dymisji. Dzisiejsza sesja pokazała marność intelektualną kadry EPEC. Jedyny ratunek to prywztyzacja, BEZZWŁOCZNIE !!!!!
district heating