UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Totalna porażka EPEC-u!!!!!To co usłyszałem to dramat dla tego miasta. Mam tylko nadzieję, że nie zapłacili za tą kompromitację, pseudo prezentację.
Sven skurvensen
Totalna porażka EPEC-u!!!!!To co usłyszałem to dramat dla tego miasta. Mam tylko nadzieję, że nie zapłacili za tą kompromitację, pseudo prezentację.
Sven skurvensen