UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Totalna porażka EPEC-u!!!!!To co usłyszałem to dramat dla tego miasta. Mam tylko nadzieję, że nie zapłacili za tą kompromitację, pseudo prezentację.

Sven skurvensen

Anuluj