UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto całkowicie nie przygotowane. Zwołuje sesję aby nic nie powiedzieć. Dzisiejsza sesja pokazał jak traktowani są mieszkańcy. Czas ucieka problem pozostaje a jak mieszkańcy będą wymagać ogrzewania mieszkań to się ich pozwie do sądu. Kiedy obniżka ceny ciepła? A może oszustwo wyborcze?