UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblągu, wegetuj! Honor dużę słowo. Jeżeli by mieli go choć trochę to jutro byłyby dymisje i wymiana RN w całości. Jutrzejszy dzień pokarze.


Anuluj