UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elblągu, wegetuj! Honor dużę słowo. Jeżeli by mieli go choć trochę to jutro byłyby dymisje i wymiana RN w całości. Jutrzejszy dzień pokarze.
Elblągu, wegetuj! Honor dużę słowo. Jeżeli by mieli go choć trochę to jutro byłyby dymisje i wymiana RN w całości. Jutrzejszy dzień pokarze.