UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten dzień dla dwóch panów na podwyższeniu i trzeciego, który minimalizował straty, to chyba najgorszy dzień. Nie ma złudzeń, że potworek, którego wyhodowali, EPEC, coś z siebie wykrzesze. Żadna obietnica nie zostanie spełniona, a oni będą powodowali frustracje elblążan z powodu tragicznego wyboru. Każdy inny wybór byłby lepszym. Zawód staje się ogromnym. Gdyby mieli choć trochę honoru, ale na to liczyć nie można.

Elblągu, wegetuj!

Anuluj