Wybrany wątek opinii
Dobrze ktoś napisał, że ta sesja to męka dla uszu. Jedynie prezesi obu firm dobrze się zaprezentowali. Ale to nie dziwi bo to młodzi i wykształceni ludzie. Jakoś nie daję wiary w możliwości EPEC. Przynajmniej na tą chwilę. Na tej sesji nareszcie została podana prawda na temat wysokiej ceny za przesył ciepła. Powiedziano również, że cena produkcji EPEC nie będzie niższa niż teraz. Więc obietnice naszego prezydenta o obniżeniu ceny ciepła o 20% są niewiarygodne. Wiemy chyba jak to nazwać po imieniu? Jeśli EKO zastosuje mix paliw to może obniżyć cenę. Czekamy na mądre decyzje bez politycznych podtekstów.
Do moderacji
Odpowiedz
24
1
@Wrr - Niestety chyba miasto zaliczylo wpadkę na wlasne życzenia, a energa choć dtoga wyszla zwyciesko z tej bitwy na głosy
Do moderacji
Odpowiedz
21
0