UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo panie Wawryn,świetnie Pan wypadł. To było do przewidzenia, propozycje EPEC to jakiś żart.
Ciepłownik
Brawo panie Wawryn,świetnie Pan wypadł. To było do przewidzenia, propozycje EPEC to jakiś żart.
Ciepłownik