UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miasto całkowicie nie przygotowane. Zwołuje sesję aby nic nie powiedzieć. Dzisiejsza sesja pokazał jak traktowani są mieszkańcy. Czas ucieka problem pozostaje a jak mieszkańcy będą wymagać ogrzewania mieszkań to się ich pozwie do sądu. Kiedy obniżka ceny ciepła? A może oszustwo wyborcze?