69
27.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bo taki jest wlasnie poziom miasta i tych których powsadzali na stolki, dzisiaj to wyszło jak na dloni, lepszych się przesuwa lub robią to sami bo ze swoim poziomem intelektu, doswiadczenia, kultury, polotu, nowoczesnosci nie dadzą rady z zasciankiem
(2020.02.27)

info

14  
  0
Nie zazdroszczę Radnym. Mają podjąć decyzję w tak trudnym temacie. Powinni losować. Radni z zawodu to chyba nauczycielki, świetlicznki, muzyk brydżysta, ratownik medyczny, tancerz w stanie spoczynku itd. Czerwony
(2020.02.27)

info

11  
  0
Epec ma sen z glowy, na info juz informacja, ale jak zwykle komentarze jak w prl weryfikowane, ach ta elblaska demokracja
(2020.02.27)

info

12  
  0
Niech zrobią cieplownia na alkohol. To prezydent Wróblewski będzie palaczem
lubicz (2020.02.27)
@lubicz - Coś taki pewny, przed przeydentem są jeszcze, ,ważniejsi, ,. .. ..
(2020.02.27)
Nasz prezydent stanie murem za epecem , nie honorowo mu będzie podpisać umowę z ECO . Wtedy wszyscy polegniemy .
Elblążanin123 (2020.02.27)

info

4  
  0
A czy ten dobrze oceniany przez większość projekt EKO.... czyli p. Wawryna. czyt. PIS.... to nie przypadkiem element kampanii prezydenckiej z DUDĄpisem w tle. Takie plany dobrze postrzegane przez zainteresowanych..... Po czym ZERO REALIZACJI. CZAS POKAŻE. BO JA temu gościowi jakoś nie wierzę. Olał przecież kilka poprzednio ustawianych sesji rady miasta. .... czyli potencjalnego klienta. A teraz co...? Wielki zwycięzca? Ciekawe kto jemu przygotował taką prelekcje i za jaką kasę. To ich tajemnica ENERGII.
krytyk SZTUKI (2020.02.27)
Z tego co tu jest napisane wynika że najlepiej wynająć konterenową na stałe. 0,7 mln rocznie to 35 mln przez 50 lat czyli taniej niż budowa nowego kotła i jego utrzymania przez cały okres eksploatacji. ..
zyku (2020.02.27)
No I pozamiatane jak mowia fachowcy z firm zajmujacych sie sprzataniem . Cisnie sie na usta kilka zyciowych przyslow . Jak na polowanie , to zaczyna sie psy karmic panie prezydencie, tyle zmarnowanych lat przez absolutnie zaniechanie I nie robienie niczego co pozwolilo by znalezc sie w zupelnie dzisiaj innym miejscu.Innym pasujacym do sytuacji, I przeslowiem jest , ze bez pol litra nie "rozbierjosz" lub tez czeski film - nikt nic nie wie. Na dzisiejszej sesji wiecej bylo pytan anizeli odpowiedzi. Wytrawnym jednak graczem okazala sie Energa , lepiej przygotowana , poka zala swoje atuty - demonstrujac poniesione koszty inwestycji juz dokonanych ( ponad 400 mln) ale tez plany I zamierzenia w najblizszej perspektywie.EPEC przy dzisiejszym potencjale wytworczym ciepla - to jak mysz przy kocie, ktora dalej chce stawiac warunki dla ECO I decydowac o cenie ciepla, bedac jednoczesnie jedna z drozszych firm w krju zajmujacej sie przesylem tego ciepla.To ECO zaopatruje dzisiej Elblag w energie , oraz dostarcza 80 % ciepla, to rowniz ECO zajmuje sie przesylem tego ciepla do odbiorcow . Jesli EPEC mysli , ze w dalszym ciagu korzystajac z ciepla ECO dalej bedzie robil kokosy I bazowal na umowach z czasow komuny , to niestety .. czasy sie zmienily I umowy tez , ktore ECO jako glowny gracz ustali zapewne w odpowiednim stosunku do poniesionych kosztow inwestycyjnych I modernizacyjnych z kosztami poniesionymi przez EPEC
Kpw (2020.02.27)

info

8  
  1
To ze olal, to sie wcale , ale to wcale nie dziwie, tam nie ma z kim rozmawiac - beton + klapki na oczach, wiedza techniczna tych panow o problemach jakimi by chcieli sie zajmowac, - zniecheca do jakichkolwiek rozmow
Boze zabrsles rozum zabierz I w (2020.02.27)