Wybrany wątek opinii
Totalna porażka EPEC-u!!!!!To co usłyszałem to dramat dla tego miasta. Mam tylko nadzieję, że nie zapłacili za tą kompromitację, pseudo prezentację.
Do moderacji
Odpowiedz
19
0
@Sven skurvensen - Svenie, zapłacili za tą "prezentację", tak jak za "Założenia do planu", które nimi nie są, z naszych czynszów. Płacą za wszystkie fanaberie nieudanego gdańskiego desantu. I jeszcze odmawiają nam informacji, ile zapłacili.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0