A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Epec porażka, energa i tak wypadla najlepiej i merytorycznie, osobowosciowo i tak naprawdę jest na pozycji wygranej, a te pytania, tu chyba nikt nie kuma o czym mówi, dobrze ze większość głosu nie zabrala bo przynajmniej się nie skompromitowala, to o ile podnosimy ciepelko?
Przyszli, posluchali, obejrzeli, wypili kawę, podukali, wzieli dietę i poszli. .. .. a problem pozostał
Kaloryczność paliw!!! Dla tego 3 zrodla., im wiecej opcji wykorzystania paliw tym taniej. Oczywiscie , jezeli istnieja juz instalacje, trzeba zmodernizowac ,dodac nowe lub zmodyfikowac kotly weglowe .
Tylko referendum może nas uratować.
Pan Wawryn chyba niektórych wprawił w duze kompleksy i słusznie, epec nieźle doi, ale wtopa spółki miejskiej
jeszcze chyba dotąd nie bylo tak obciachowo na sesji jak dziś!
Dobrze ktoś napisał, że ta sesja to męka dla uszu. Jedynie prezesi obu firm dobrze się zaprezentowali. Ale to nie dziwi bo to młodzi i wykształceni ludzie. Jakoś nie daję wiary w możliwości EPEC. Przynajmniej na tą chwilę. Na tej sesji nareszcie została podana prawda na temat wysokiej ceny za przesył ciepła. Powiedziano również, że cena produkcji EPEC nie będzie niższa niż teraz. Więc obietnice naszego prezydenta o obniżeniu ceny ciepła o 20% są niewiarygodne. Wiemy chyba jak to nazwać po imieniu? Jeśli EKO zastosuje mix paliw to może obniżyć cenę. Czekamy na mądre decyzje bez politycznych podtekstów.
jest trzeci wariant, ...mobilne krematorium kotłowocieplne, krematorium na brak zmarłych nie będzie narzekać, zysk podwójny, oszczędniśc na teansporcie zwłok do Gdańska i cirpło w kaloryferach
Choć PiS czyli Energa to nie moja bajka to ocenię to obiektywnie. Propozycja Prezydenta ogólnikowa słabo przygotowana, właciwie żadna. Czyli ze strony Prezydenta brak postępu. Dalsze brednie o wypowiedzeniu umowy choć problemem jest brak ciepła I kolejne pozwy tego nie rozwiązują. Panie Januszu wydane kolejne pieniądze - opracowanie do kosza to porażka. Po dzisiejszym dniu powinny posypać się głowy. To kolejna kompromitacja a kasa wydana. cdn