69
27.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Epec porażka, energa i tak wypadla najlepiej i merytorycznie, osobowosciowo i tak naprawdę jest na pozycji wygranej, a te pytania, tu chyba nikt nie kuma o czym mówi, dobrze ze większość głosu nie zabrala bo przynajmniej się nie skompromitowala, to o ile podnosimy ciepelko?
(2020.02.27)

info

22  
  4
Przyszli, posluchali, obejrzeli, wypili kawę, podukali, wzieli dietę i poszli. .. .. a problem pozostał
(2020.02.27)
Kaloryczność paliw!!! Dla tego 3 zrodla., im wiecej opcji wykorzystania paliw tym taniej. Oczywiscie , jezeli istnieja juz instalacje, trzeba zmodernizowac ,dodac nowe lub zmodyfikowac kotly weglowe .
Piekarz (2020.02.27)
Tylko referendum może nas uratować.
Referendum2020 (2020.02.27)

info

24  
  4
Pan Wawryn chyba niektórych wprawił w duze kompleksy i słusznie, epec nieźle doi, ale wtopa spółki miejskiej
(2020.02.27)

info

24  
  3
PopilimPojedlim (2020.02.27)
jeszcze chyba dotąd nie bylo tak obciachowo na sesji jak dziś!
(2020.02.27)

info

17  
  1
Dobrze ktoś napisał, że ta sesja to męka dla uszu. Jedynie prezesi obu firm dobrze się zaprezentowali. Ale to nie dziwi bo to młodzi i wykształceni ludzie. Jakoś nie daję wiary w możliwości EPEC. Przynajmniej na tą chwilę. Na tej sesji nareszcie została podana prawda na temat wysokiej ceny za przesył ciepła. Powiedziano również, że cena produkcji EPEC nie będzie niższa niż teraz. Więc obietnice naszego prezydenta o obniżeniu ceny ciepła o 20% są niewiarygodne. Wiemy chyba jak to nazwać po imieniu? Jeśli EKO zastosuje mix paliw to może obniżyć cenę. Czekamy na mądre decyzje bez politycznych podtekstów.
Wrr (2020.02.27)
jest trzeci wariant, ...mobilne krematorium kotłowocieplne, krematorium na brak zmarłych nie będzie narzekać, zysk podwójny, oszczędniśc na teansporcie zwłok do Gdańska i cirpło w kaloryferach
Frejtasz (2020.02.27)

info

12  
  1
Choć PiS czyli Energa to nie moja bajka to ocenię to obiektywnie. Propozycja Prezydenta ogólnikowa słabo przygotowana, właciwie żadna. Czyli ze strony Prezydenta brak postępu. Dalsze brednie o wypowiedzeniu umowy choć problemem jest brak ciepła I kolejne pozwy tego nie rozwiązują. Panie Januszu wydane kolejne pieniądze - opracowanie do kosza to porażka. Po dzisiejszym dniu powinny posypać się głowy. To kolejna kompromitacja a kasa wydana. cdn
bylem i słyszałem (2020.02.27)

info

26  
  0